Комунальний заклад "Кегичівський ліцей" Кегичівської селищної ради
Меню

Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Сайт існує

днів
Корисні посилання

Форма входу
 


Комунальний заклад "Кегичівский ліцей
Кегичівської районної ради Харківської області"

Адреса: вул. Волошина, 91, смт.Кегичівка, Харківська обл., 64003, Україна
Телефон: (05755) 3-12-09
Директор - Юсова Ірина Володимирівна
Електронна адреса:

Рік заснування:     1900,  2018 – школа реорганізована в Комунальний заклад "Кегичівський ліцей Кегичівської районної ради Харківської області".
Директор ліцею:     Юсова Ірина Володимирівна.Заклад очолює з 2018 року.
Мережа класів, учнів:   У 2020/2021 навчальному році у КЗ "Кегичівський ліцей" 34 класи: 1- 4-х- 12 класів, 1-4-х - 4 класи Софіївська філія, 5-9-х -14 класів, 10-11-х – 4 класи. В них  навчається 714 учнів.
Соціальний імідж:         Діти із сімей робітників, селян, службовців; пільговий контингент: сиріт – 5; позбавлені батьківського піклування – 38; напівсиріт – 16; діти з інвалідністю – 20; діти-чорнобильці – 23; діти з багатодітних сімей – 73; діти з малозабезпечених сімей – 28; діти, реєстрація яких проведена згідно ст. 135 Сімейного Кодексу України – 51, дітей учасників АТО - 23.
Мова навчання:     Українська
Структура навчального закладу:      І ступінь - початкова школа; ІІ ступінь - основна школа, що забезпечує базову загальну середню освіту; ІІІ ступінь - ліцей, що забезпечує повну загальну середню освіту з  профільним  навчанням.
Профільне навчання:    В ліцейних класах навчально-виховний процес здійснюється за  профілем
української філології, математичним профілем.
Кадрове забезпечення:      Всього 105 працівників: педагогічний колектив нараховує 67 педагоги,  1 практичний  психолог,  2 бібліотекаря, 1 педагог-організатор, 1 вихователь ГПД; обслуговуючий персонал – 33 чоловік. Вищу освіту мають 56  педагогів, 6- середню спеціальну.  Вищу кваліфікаційну категорію – 38;  І кваліфікаційну категорію – 12;  ІІ кваліфікаційну категорію – 5; категорію „спеціаліст” – 17. тарифний розряд - 10.  Звання „учитель-методист” –10, „старший учитель”- 10 чоловік, заступник директора з навчально-виховної роботи - 2, заступник з виховної роботи - 1, заступник директора з господарської роботи - 1, секретар-друкарка - 1, лаборант - 2, прибиральниця службових приміщень - 11, гардеробник - 1, кухар - 3, підсобний робітник - 1, комірник - 1, робітник з комплексного обслуговування й ремонту будівель - 2, сторож - 6, сестра медична з дієтичного харчування - 1, водій - 3.
Творчий потенціал:       Педагогічний колектив працює над темою „Формування  позитивної мотивації учнів шляхом впровадження іноваційних освітніх технологій та розвитком ключових компетентностей”.
Гурткова робота:       У ліцеї працює 12 гуртків та 2 клуби, 1 наукове товариство "Евріка", 1 театральна студія "Сузір'я", секції з волейболу та гімнастики.
Підвіз учнів:            До ліцею потребують підвозу 80  учні  та 4 вчителя. Підвіз учнів здійснюється шкільними автобусами.
Матеріально – технічне забезпечення:  До послуг учнів 59 навчальний кабінет, 5 комп’ютерних класів, 2 спортивних  зали, майстерня, їдальня, читальний та актовий зали,  кабінет практичного психолога, медичний кабінет, тринажерний та спортивний майданчик з твердим покриттям, музей історії школи,  театральна студія.

 Історія ліцею

        Комунальний заклад "Кегичівський ліцей Кегичівської районної ради Харківської області" -  бере свій початок з початку ХХ століття як земська школа. В 1890 році, коли Кегичівка стала адміністративно-волосним центром, в якому проживало 550 жителів, було відкрито  початкову школу, в якій уже в 1907 році навчалося 60 дітей.    Школа містилася у невеликому будиночку в центрі села. У 1925 році була реорганізована в семирічку, а у 1934 – в середню. На той час велика увага приділялася матеріальній базі: було закінчено будівництво  двоповерхового будинку на 8 кімнат (1938р.), побудовано будинок для вчителів, створено фізичний і хімічний кабінети, розширено пришкільну дослідну ділянку.  В 1975 році  урочисто відкрито  нове, сучасне  приміщення на  940 місць. Школа перейшла на однозмінне навчання за кабінетною системою. В 1995 році стала ЗОШ І-ІІІ ступенів.
        З вересня 2003 року загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів стає школою нового типу - ліцеєм, 2004 року - Кегичівським ліцеєм, 2018 ріку  - Комунальний заклад "Кегичівський ліцей Кегичівської районної ради Харківської області". Сьогодні це заклад для роботи з обдарованою і талановитою молоддю, що забезпечує   науково-теоретичну,  гуманітарну, загальнокультурну підготовку дітей. Профілі навчання запроваджуються  в залежності від здібностей учнів та побажань батьків. Поглиблене вивчення окремих предметів відповідно до профілю досягається завдяки введенню спеціальних курсів, факультативів, курсів за вибором, а також участю дітей  в роботі гуртків, клубів за інтересами, товариств тощо.

        Робота колективу з виявлення та підтримки талановитої молоді, створенню умов, необхідних для розвитку індивідуальності та неординарних здібностей учнів має свої позитивні результати. Серед багатьох форм і методів роботи з обдарованими дітьми найбільшого поширення набули конкурси, олімпіади, змагання, участь у МАН.  Підготовка майбутніх науковців проходить систематично, про що свідчить активна участь учнів у Всеукраїнському  конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів – членів  Малої академії наук України. 
          Дбаючи про сучасний рівень освіти школярів у ліцеї створено чотири комп’ютерні кабінети для вивчення інформатики, хімії, фізики, іноземних мов. Крім комп’ютеризації навчального  процесу, педагогічний колектив вважає вимогою часу дати школярам глибокі знання з іноземних мов на основі автентичних матеріалів. З цією метою сформовано  кілька груп школярів для вивчення англійської мови за навчальним курсом видавництва «Лонгман» з Великобританії (це учні 3-х, 6-х, 11-х класів) та організовано роботу  волонтерів американського Корпусу миру за програмою "Викладання англійської мови як іноземної".
       З 2010 року  ліцей входить  в районну та обласну мережу шкіл сприяння здоров’ю під девізом: "Здоров’я для всіх". 

       Вдало організовано  роботу двох клубів:

      - клуб "Ерудит". Мета  -   виявлення обдарованих дітей, розвиток їх здібностей, сприяння їх інтелектуальному, духовному та морально-естетичному зростанню. Головне, чому вони навчаються в цьому клубі  -  самостійно здобувати  й розвивати свої здібності.

      - клуб "Підліток і Закон". Мета - зацікавити учнів правознавством, розширити правовий кругозір, озброїти їх знаннями та вміннями діяти в життєвих ситуаціях відповідно до вимог законів.

           Заклад має достатню матеріально-технічну базу для повноцінного технічного та методичного забезпечення навчального процесу, а саме: бібліотеку з книжковим фондом 29 918 примірників, читальний, актовий, два спортивні зали та зал народознавства, добре обладнані кабінети початкових класів, української мови, історії, біології, фізики, хімії, математики, географії, іноземних мов, практичного психолога, музей історії школи, медичний та стоматологічний кабінети, їдальню на 120 місць, буфет.

      

     

 

 

 
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода в Кегичівці
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту

Відділ освіти
Погода в Кегичівці
Навчальні заклади України
МОНУ
ДНіО
ХОДА
КВНЗ"ХАНО"
УРЦОЯО
ХРЦОЯО
Освітній портал
Законодавство України
Вікіпедія
Видавництво "Ранок"
GOOGLE