Комунальний заклад "Кегичівський ліцей Кегичівської районної ради Харківської області"
Меню





Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сайт існує

днів
Корисні посилання

























Форма входу
 
 
 
 
Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році
 
№ з/п ПІБ учня Клас Предмет ПІБ учителя Місце
1. Сухарський Олександр 9-А Історія Хвесик В.П. І
2. Пучка Анна 11 Українська мова і література Данько О.М. ІІ

 

Графік проведення
ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

з/п

Предмет

Дата

1.

Математика

20.01.2019
28.01.2019

2.

Географія

08.02.2019

3.

Російська мова та література

10.02.2019

4.

Хімія

22.01.2019

5.

Історія

23.01.2019

6.

Біологія

26.01.2019

7.

Українська мова та література

31.01.2019

8.

Фізика

25.01.2019

9.

Іноземна мови: англійська, німецька

19.01.2019

10.

Економіка

01.02.2019

11.

Правознавство

12.02.2019

12.

Інформатика

02.02.2019
03.02.2019

13.

Астрономія

07.02.2019

14.

Екологія

29.01.2019

15.

Трудове навчання

12.01.2019

16.

Інформаційні технології

09.02.2019
10.02.2019

 
Графік проведення
ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 20119/2020 навчальному році
№ з/п Предмет Дата ПІБ
відповідального
методиста
1. Трудове навчання 02.11. Даниленко Л.І.
2. Російська мова та література 24.11. Даниленко Л.І.
3. Історія 23.11. Скрекеря Ю.С.
4. Математика 10.11. Данько О.П.
5. Фізика 17.11. Данько О.П.
6. Екологія 09.11. Бойко Н.А.
7. Іноземні мови: англійська, німецька 01.12.

Образ О.В.

8. Географія 16.11. Земляна Н.С.
9. Хімія 30 11. Земляна Н.С.
10. Українська мова та література 03.11. Даниленко Л.І.
11. Економіка 14.12. Бойко Н.А.
12. Інформатика 08.12. Образ О.В.
13. Біологія 07.12. Данько О.П.
14. Астрономія 15.12. Земляна Н.С.
15. Правознавство 21.12. Скрекеря Ю.С.
16. Інформаційні технології 22.12 Даниленко Л.І.

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  2019/2020 навчальний рік

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

 

 




Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода в Кегичівці
Пошук
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту

Відділ освіти
Погода в Кегичівці
Навчальні заклади України
МОНУ
ДНіО
ХОДА
КВНЗ"ХАНО"
УРЦОЯО
ХРЦОЯО
Освітній портал
Законодавство України
Вікіпедія
Видавництво "Ранок"
GOOGLE