Комунальний заклад "Кегичівський ліцей Кегичівської районної ради Харківської області"
Меню

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сайт існує

днів
Корисні посилання

Форма входу

Протягом І семестру  2015/2016 навчального року вчителями методичного об'єднання іноземних мов було проведено ряд заходів, а саме 9 вересня 2015 року  на засіданні методичного об'єднання вчитель англійської мови Леонтьєва Т.В. провела аналіз роботи ЛМО за минулий рік. Шевченко І.О., вчитель німецької мови, ділилася з колегами  власним досвідом використання ігор на уроках німецької мови, як шлях до підвищення пізнавальної активності учнів, під час проведення відкритого уроку  у 7-А класі  на тему «Їжа та напої». Про основні принципи професійно-орієнтовного підходу під час вивчення іноземної мови у старших класах доповідала вчитель англійської мови Дурманова В.С. Леонтьєва Т.В. часто використовує на своїх уроках полілог,  як різновид мовленнєвої діяльності, з метою формування комунікативних навичок учнів. Підготовка старшокласників до ЗНО є невід'ємною частиною навчально-виховного процесу, а отже комп'ютерне тестування, як метод оцінювання навчальних досягнень учнів, відіграє важливу роль у процесі вивчення іноземної мови. Подібним методом на своїх уроках користується вчитель англійської мови  Немшилова М.І..

Велику увагу ЛМО приділяє підвищенню рівня самоосвіти, протягом всього навчального року кожен вчитель працює над власною темою. В період атестації вчителі мають можливість проявити свою креативність та педагогічну майстерність. Саме такою нагодою скористалася вчитель англійської мови Сосюра Р.О. Вона прийняла участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у номінації «Англійська мова», в рамках якого нею було проведено відкритий урок  у 4-Б класі на тему «Мій будинок» та створено власний веб-сайт, де можна знайти корисну та цікаву інформацію щодо вивчення англійської мови.

Під час навчального семінару, який пройшов 9 грудня 2015 року, обговорювалися ряд питань, а саме підготовка та проведення тижня іноземної мови у ліцеї та залучення обдарованих дітей до проведення даного тижня. Вчитель англійської мови Немшилова М.І. навела приклади використання ресурсів Інтернету у процесі вивчення англійської мови. Формування комунікативних навичок на уроках іноземної мови – це веління часу, саме на це звертала увагу присутніх вчитель німецької мови Шляхова Н.А., адже вміння спілкуватися з іншими є неодмінною запорукою професійного успіху людини. Вчитель німецької мови Компанець Н.Л. націлювала колег на важливість використання мультимедійних засобів при організації навчальної та методичної роботи. Завершила семінар вчитель німецької мови Ковтун Н.В., яка працювала над темою «Формування та моніторинг граматичних навичок шляхом використання інформаційних технологій» та провела відкритий урок у 3-Б класі на тему «Одяг»,  протягом якого молодші школярі систематизували та закріплювали свої знання.

Слід зазначити, що І семестр це також значний період організації та проведення І та ІІ етапів  Всеукраїнських учнівських олімпіад і методичне об'єднання вчителів іноземної мови не лишилося осторонь цього процесу. Вчителі англійської та німецької мови підготували для учнів 8-11 класів завдання та провели в ліцеї І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземної мови. Велику  увагу також було приділено підготовці учнів до ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземної мови, в якому значна кількість учнів ліцею прийняла учать та здобула призові місця.
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода в Кегичівці
Пошук
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту

Відділ освіти
Погода в Кегичівці
Навчальні заклади України
МОНУ
ДНіО
ХОДА
КВНЗ"ХАНО"
УРЦОЯО
ХРЦОЯО
Освітній портал
Законодавство України
Вікіпедія
Видавництво "Ранок"
GOOGLE